(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zderzak z laminatu (Nr 5611831)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

5

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Brak lub według uwag przewoźnika

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1981.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Peterlee

Od 15 gru 2019 do 31 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Lędziny

Od 15 gru 2019 do 31 sty 2020


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których transport zobowiązuje do specjalnej uwagi uważa się przedmioty, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz są kruche i łamliwe. Należą do nich na przykład dekoracje, przedmioty tłukące się, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z delikatnych surowców. Wśród nierzadko przetransportowywanych rzeczy znajdziemy gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia właściwego ochronienia paczki jest strategiczna. Warto użyć tworzywa zabezpieczające jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch lub kartony. Folii bąbelkowej oraz tekturę dobrze jest skorzystać do zabezpieczenia małych przedmiotów – można je zakupić w sklepie budowlanym i w sklepach internetowych. Tymczasem folia stretch używana jest do osłonięcia całego przedmiotu. Do zabezpieczenia przesyłki można wykorzystać również pledy, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

 

Koszt transportu paczki o specjalnej ostrożności

 

Cena transportu paczki, która jest wielkiej ostrożności zależy od wagi oraz wielkości, jak również od trasy między punktem załadunku i punktem wyładunku. Na decydującą cenę może rzutować również niezbędność dostarczenia surowców ochraniających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na trasie od Gliwic do Warty zapłacono blisko 250 PLN. Natomiast za przewóz zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice zapłacono 300 zł.