(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 13:17

zderzak z Zielonej Góry do Nowej Wsi Ełckiej (Nr 2745244)

zderzak z Zielonej Góry do Nowej Wsi Ełckiej

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 667.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowa Wieś Ełcka, 19-311, Polska

Termin elastyczny