(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

zderzaki i pojemniki paliwowe (Nr 7518200)

zderzaki i pojemniki paliwowe
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
zderzaki i pojemniki paliwowe
150 x 150 x 150 cm
24000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
24000 kg
Dystans
300 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 23 lut 2021 do 27 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Bolesławiec

Od 24 lut 2021 do 27 lut 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka priorytetowych problemów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, należałoby uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu może być otwarta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.