(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-31 10:40

Zegar

(Nr 2337984)

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

15

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

2.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 225.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których przewóz wymaga szczególnej ostrożności uważa się paczki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i łamliwe. Należą do nich na przykład instrumenty muzyczne, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z kruchych materiałów. Pośród często przetransportowywanych rzeczy natrafimy na pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia paczki jest istotna. Opłaca się zastosować materiały zabezpieczające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest użyć do ochronienia niedużych rzeczy – można je dostać w markecie budowlanym oraz w portalach w sieci. Tymczasem folia stretch wykorzystywana będzie do zawinięcia całego przedmiotu. Do ochronienia paczki można zastosować także pledy, styropian, gazety, ręczniki i taśmy.

Cena transportu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena przewozu pakunku, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wymiarów, jak również od odcinka między punktem załadunku i miejscem rozładunku. Na ostateczną cenę może zaważać również niezbędność zapewnienia materiałów osłaniających przez firmę przewozową. Np., za przewóz lustra na trasie Warta - Gliwice wydano prawie 250 zł. Tymczasem za transport zegara kominkowego z Holandii do Łodzi kosztowało 200 zł. Za transport rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice zapłacono 300 zł.

Adres i termin nadania

Skipton, BD23, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny