(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-31 10:40

Zegar

(Nr 2337984)

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

15

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

2.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 225.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 696648
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 02:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-03 do 2018-02-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

HI I HAVE A 2.4 METRE LOAD ENCLOSED PANEL VAN I AM FULLY INSURED AND OFFER AN EXCELLENT SERVICE AT A GREAT PRICE I HAVE EXCELLENT FEEDBACK ON COURIER EXCHANGE AS DIRECTDRIVE REF 142016 I CAN COLLECT AT A TIME TO SUIT YOU AND DELIVER WITHIN A DAY OR TWO OF COLLECTION THANKS TIM

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

690 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przedmioty, których przewóz wymaga szczególnej uwagi uważa się paczki, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich na przykład instrumenty muzyczne, elementy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z kruchych materiałów. W otoczeniu często przewożonych rzeczy natrafimy na pianina, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

 

Kwestia należytego osłonięcia paczki jest zasadnicza. Opłaca się wziąć tworzywa osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz papier. Folii bąbelkowej i kartony dobrze jest skorzystać do ochronienia niedużych fragmentów – można je zakupić w sklepie budowlanym lub w portalach internetowych. Natomiast folia stretch używana jest do zawinięcia całego przedmiotu. Do osłonięcia przesyłki można zastosować także koce, styropian, czasopisma, ubrania oraz taśmy.

 

Koszt przewozu przesyłki o szczególnej ostrożności

 

koszt transportu pakunku, która domaga się wielkiej ostrożności zależy od wagi oraz gabarytów, a także od trasy między miejscem załadunku i punktem wyładunku. Na definitywny koszt może wpłynąć również konieczność dostarczenia surowców zabezpieczających przez firmę przewozową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku Warta - Gliwice kosztował niecałe 250 zł. Natomiast za transport zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy wydano kwotę 300 PLN.

Adres i termin nadania

Skipton, BD23, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny