(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-31 10:40

Zegar

(Nr 2337984)

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

15

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

2.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 225.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 696648
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 02:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-03 do 2018-02-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

HI I HAVE A 2.4 METRE LOAD ENCLOSED PANEL VAN I AM FULLY INSURED AND OFFER AN EXCELLENT SERVICE AT A GREAT PRICE I HAVE EXCELLENT FEEDBACK ON COURIER EXCHANGE AS DIRECTDRIVE REF 142016 I CAN COLLECT AT A TIME TO SUIT YOU AND DELIVER WITHIN A DAY OR TWO OF COLLECTION THANKS TIM

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

690 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których przewóz wymaga szczególnej ostrożności uważa się paczki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i łamliwe. Należą do nich na przykład instrumenty muzyczne, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z kruchych materiałów. Pośród często przetransportowywanych rzeczy natrafimy na pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia paczki jest istotna. Opłaca się zastosować materiały zabezpieczające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest użyć do ochronienia niedużych rzeczy – można je dostać w markecie budowlanym oraz w portalach w sieci. Tymczasem folia stretch wykorzystywana będzie do zawinięcia całego przedmiotu. Do ochronienia paczki można zastosować także pledy, styropian, gazety, ręczniki i taśmy.

Cena transportu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena przewozu pakunku, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wymiarów, jak również od odcinka między punktem załadunku i miejscem rozładunku. Na ostateczną cenę może zaważać również niezbędność zapewnienia materiałów osłaniających przez firmę przewozową. Np., za przewóz lustra na trasie Warta - Gliwice wydano prawie 250 zł. Tymczasem za transport zegara kominkowego z Holandii do Łodzi kosztowało 200 zł. Za transport rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice zapłacono 300 zł.

Adres i termin nadania

Skipton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny