(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 21:17

zegar stojacy

(Nr 1992890)
zegar stojacy

Długość [m]:

2.60

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

2.60

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 388.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 49709
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 23:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-30, 23:04

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunku odbiór i dostawa tego samego dnia lub następnego dnia rano. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego zniszczenia i konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Następnie warto rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 18 wrz 2017 do 25 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Lesko, Polska

Termin elastyczny