(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 12:59

ZESTAW DISS

(Nr 1482762)
ZESTAW DISS

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

230

Waga w kg:

180.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 475.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-12-2016, 22:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-14 do 2016-12-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-09, 17:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do totalnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Potem należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Strzepcz, 84-222, MIOTKA, 14

Od 5 gru 2016 do 6 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Stary Cykarzew, 42-231, KRETA, 107

Od 7 gru 2016 do 8 gru 2016