(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zestaw laminatów do tuningu - body kit (Nr 5238182)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 679.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Burgenland, Mischendorf

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).