(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zestaw marketingowy na ok 2,5 miejsca paletowego (Nr 7913735)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Zestaw marketingowy na ok 2,5 miejsca paletowego
120 x 100 x 180 cm
100 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
100 kg
Dystans
626 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Buda Ruska

Od 27 lip 2021 do 28 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tenczynek

Od 28 lip 2021 do 30 lip 2021


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga jest większy niż 3,5 tony i inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Wariant ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być również termin realizacji usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.