(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 09:49

Zestaw plyt do zabudowy-wedlug zdjecia wymiarow,drzwi+oscieznice+ plus dodatki wykonczeniowe.

(Nr 1822679)

Długość [m]:

2055

Szerokość [m]:

1200

Wysokość [m]:

1200

Waga w kg:

300.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1891.00 km

Informacje dodatkowe:

Plyty waza ok.280-300kg. Jest jeszcze kilka listw wykonczeniowych I 2 male pudelka-kleje,farby itp. Szyba kuchenna hartowana 2800mm*650mm-waga ok.30kg.

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

ID firmy: 24428
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 13:40

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości: (1)

Marcin C. (Przewoźnik)
01-06-2017, 13:40
Odbiór jutro dostawa w Niedziele.pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bytom, Polska

1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Manchester, Wielka Brytania

3 cze 2017