(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 11:19

Zestaw prysznicowy,szlifierka i mały kartonik z kosmetykam dostawa w tym tygodniu

(Nr 2416220)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

3

Dystans: 1187.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Stargard, 73-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ramsgate, Wielka Brytania

Termin elastyczny