(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-03 16:08

zetor 12245 6ton

(Nr 2005097)

Marka i model:

zetor 12245

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,80

Wysokość [m]:

2,80

Waga w kg:

650.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 616.00 km

Informacje dodatkowe:

ciagnik do zrywki drewna wymiary z myglarka i lebiotka ciezar samego 5ton lebiotka 450kg myglarka moze 300kg,rozstaw osi producenta 2,70 ja trosze pododawalem zeby potem cos nie bylo nie tak jest to zetor 6cyl termin przywozu max niedziela-

Oferty od Przewoźników (0)

2690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych niejednokrotnie jest przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkie pojazdy rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą samodzielnie przemieszczać się po polskich trasach, gdyż ich wielkość przewyższa dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w UE. Kłopot powodować może również napór osi urządzeń rolniczych, jaki przerasta reguły dopuszczalne dla większości tras.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych nierzadko stosuje się naczepy typu semi i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych posiadają stosownie przystosowanymi lawetami, które mogą przewieźć pojazdy uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, kiedy maszyna przekracza dozwolone reguły wymiarami lub ciężarem, wymagane będzie otrzymanie specjalnego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu urządzeń rolniczych

    Koszt przewozu maszyny rolniczego jest zależna od wielkości, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym czynnikiem może być jeszcze termin przewozu.

Adres i termin nadania

Lutowiska, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Stronie Śląskie, Kłodzko County, Polska

10 wrz 2017