(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-03 16:08

zetor 12245 6ton

(Nr 2005097)

Marka i model:

zetor 12245

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,80

Wysokość [m]:

2,80

Waga w kg (łączna):

650.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 616.00 km

Informacje dodatkowe:

ciagnik do zrywki drewna wymiary z myglarka i lebiotka ciezar samego 5ton lebiotka 450kg myglarka moze 300kg,rozstaw osi producenta 2,70 ja trosze pododawalem zeby potem cos nie bylo nie tak jest to zetor 6cyl termin przywozu max niedziela-

Oferty od Przewoźników (0)

2690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych z reguły jest przewozem o wielkich rozmiarach. Do pojazdów rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkogabarytowe urządzenia uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa swobodnie przemieszczać się po ulicach, dlatego że ich wielkość przekracza dopuszczalne gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak i w Unii Europejskiej. Trudność stanowić może jeszcze nacisk osi pojazdów uprawnych, który przekracza normy dopuszczalne dla większości szos.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych niejednokrotnie stosuje się przyczepy typu semi i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn rolniczych mają prawidłowo dostosowanymi lawetami, które podołają przewieźć maszyny uprawne ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli pojazd przewyższa możliwe zasady wymiarami lub ciężarem, potrzebne będzie zdobycie specjalnego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu urządzeń rolniczych

    Koszt przewozu pojazdu uprawnego jest zależna od gabarytów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na koszt przewozu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym elementem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Lutowiska, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Stronie Śląskie, 57-550, Polska

10 wrz 2017