(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-22 10:44

ZEV LRC-T 15 Trike and a ZEV 2700L

(Nr 1801326)

Marka i model:

ZEV LRC-T 15 Trike and a ZEV 2700L http://www.zelectricvehicle.com/index.html

Waga w kg:

234.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

I have 2 bikes 1 is a ZEV LRC-T 15 Trike 234 kg and 1 is a ZEV 2700L 117 kg

Oferty od Przewoźników (0)

810 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 18:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-04 do 2017-07-11

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-22, 18:39

Opis oferty:

We offer a fully insured independent service from door to door. Covered lorry with tail lift, or LWB van with fixed ramp system specifically equipped for motorcycles. We use heavy duty chocks and constant tension straps allowing full suspension movement during transit. We can transport up to 6 bikes with passengers and kit in the same vehicle. Complete price (no extras)

Cena (zawiera VAT): 810 €

Wiadomości: (3)

TonyRose
02-06-2017, 16:43
I am waiting for the bikes to pass the VOSA test in the UK before accepting this quote.
TransporteDeMotos
02-06-2017, 17:01
No problem Tony. That would be our earliest available slot. Can push dates out from there if required.
TonyRose
02-06-2017, 18:08
Thanks guys I really appreciate that

1360 €

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-05-2017, 08:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-24 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

10

Sposób transportu:

inne

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Our vehicles have been specially adapted to enable bikes to be strapped down for travel, thus ensuring their safe and secure arrival. Bikes are automatically fully insured during transit and the vehicles are manned at all times.

Cena (zawiera VAT): 1360 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogie towary, które wyglądają na dość ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - aczkolwiek jedynie na pozór. Należycie przymocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, ponieważ posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Brighton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lisboa, Portugalia

Termin elastyczny