(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-22 10:44

ZEV LRC-T 15 Trike and a ZEV 2700L

(Nr 1801326)

Marka i model:

ZEV LRC-T 15 Trike and a ZEV 2700L http://www.zelectricvehicle.com/index.html

Waga w kg:

234.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

I have 2 bikes 1 is a ZEV LRC-T 15 Trike 234 kg and 1 is a ZEV 2700L 117 kg

Oferty od Przewoźników (0)

810 €

ID firmy: 334372
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 18:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-04 do 2017-07-11

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-22, 18:39

Opis oferty:

We offer a fully insured independent service from door to door. Covered lorry with tail lift, or LWB van with fixed ramp system specifically equipped for motorcycles. We use heavy duty chocks and constant tension straps allowing full suspension movement during transit. We can transport up to 6 bikes with passengers and kit in the same vehicle. Complete price (no extras)

Cena (zawiera VAT): 810 €

Wiadomości: (3)

Anthony R. (Zleceniodawca)
02-06-2017, 16:43
I am waiting for the bikes to pass the VOSA test in the UK before accepting this quote.
Andrew W. (Przewoźnik)
02-06-2017, 17:01
No problem Tony. That would be our earliest available slot. Can push dates out from there if required.
Anthony R. (Zleceniodawca)
02-06-2017, 18:08
Thanks guys I really appreciate that

1360 €

ID firmy: 465473
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-05-2017, 08:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-24 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

-1

Sposób transportu:

inne

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Our vehicles have been specially adapted to enable bikes to be strapped down for travel, thus ensuring their safe and secure arrival. Bikes are automatically fully insured during transit and the vehicles are manned at all times.

Cena (zawiera VAT): 1360 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to często drogocenne towary, które wydają się stosunkowo nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże jedynie pozornie. Bezbłędnie przymocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na naczepie, niezbędne będą cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem 2, gdyż posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Brighton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lisboa, Portugalia

Termin elastyczny