(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-21 14:19

Ziarno

(Nr 2169687)
Ziarno

Waga w kg (łączna):

22000.00

Dystans: 1608.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam serdecznie, mam do zabrania ładunki z Rosji i Kazachstanu. Każdy z samochodów ładowany w jednym miejscu. Potrzebne po kilka samochodów z każdej lokalizacji. Rosja: 396163, 346270, 396503, 403704, 394000, Kazachstan Kustanaj 110000 do PL 98-358. Ładunek to ziarno, 22t. Potrzebna firanka, plandeka w ostateczności chłodnia. Do zabrania nawet od zaraz. Gdyby mieli Państwo jakieś możliwości to proszę o kontakt. -

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz żywności i zbóż, pasz jest szczególnie rygorystyczną kategorią transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się transportu żywności jest zobowiązany stosować się do norm i otrzymać stosowne dokumenty. Transport pożywienia jest także rygorystyczny ze względu na rozmaitość produktów żywnościowych – wśród nich znajdują się produkty roślinne, mrożone, płynne itd. Wszystkie z tych produktów wymaga innych kryteriów transportu (na przykład odpowiedniej wilgotności). Firmy transportowe przewożące artykuły żywnościowe spotykają się z presją czasu, koniecznością zapewnienia należytego sprzętu i wymogów transportu jak również odpowiednim osłonięciem artykułów spożywczych. W momencie, gdy zlecamy przewóz artykułów spożywczych, przewoźnik powinien mieć odpowiednie dokumenty z Inspekcji Weterynaryjnej.

Cena przewozu pokarmów i zbóż, pasz

    Koszt transportu żywności i zbóż, pasz zależy od gabarytów, wagi oraz liczby sztuk przewożonych produktów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za przewóz blisko 100 kg groszku na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 zł. Za przewóz 500 kg kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa wydano 500 złotych. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 zł. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska kosztowało 2800 zł.

Adres i termin nadania

Воронеж, Rosja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kiełczygłów, 98-358, Polska

Termin elastyczny