Zlecę firmie transportowej 400 000 ton przewóz piasku wywrotka Niemcy blisko granicy z Polską (Nr 5533599)

Waga w kg (łączna):

1.00

Budżet zlecenia [zł]:

4760000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 58.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Großräschen

2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Lübbenau/spreewald

29 lis 2020


Transport wywrotką

        Jeżeli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować aż 32 tony.

            Aby uzyskać najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych mniej, niż zwykła opłata.