(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-20 11:40

Zlecę Przeprowadzke

(Nr 2166579)
Zlecę Przeprowadzke

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 3161.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Od 5 gru 2017 do 10 gru 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Od 7 gru 2017 do 13 gru 2017