(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-10-15 11:44

Zlecę przewiezienie dwóch kanap-proszę o ofertę

(Nr 1257432)

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

95

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 395.30 km

Informacje dodatkowe:

Termin do umówienia

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-10-2016, 22:28

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-18

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

KIEROWCA JEZDZI SAM , MOZE POMUC PRZY ZALADUNKU I ROZLADUNKU

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (3)

artur321
16-10-2016, 11:22
Czy załadunek jest możliwy po godzinie 16-tej? Który to dzień jest dla mnie mniej istotne. Jeśli tak to się dogadamy
monika-trans
16-10-2016, 12:10
WITAM. MOZEMY ZABRAC W PONIEDZIALEK PO 16.00. Kierowca jezdzi sam , czy moze ktos pomoc w zaladunku i rozladunku
artur321
16-10-2016, 21:24
Umowa stoi. Zapraszam jutro po 16-tej. Pomogę załadować. W jaki sposób płatność? Firma coś opuści z ceną?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną szmatką. Następnie należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg, 82-300, Mickiewicza, 23

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Gzowice, 26-630, 6

Termin elastyczny