(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 17:59

Zlece przewiezienie Forda Transit z Anglii( Luton) do Belgii lub Polski

(Nr 1471942)
Zlece przewiezienie Forda Transit z Anglii( Luton) do Belgii lub Polski

Marka i model:

Ford transit

Waga w kg:

2800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1812.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 19:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Luton, Lu

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Debica, 39-200

Termin elastyczny