(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Zlece przewóz garazu blaszanego 8x6 + demontaz +montaz (Nr 6087281)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 158.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Mszana Dolna

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na kilka pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego majątku.