(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2013-10-10 10:50

Zlece przewóz kamienia dolomitowego

(Nr 187002)
Zlece przewóz kamienia dolomitowego

Waga w kg:

20000.00

Dystans: 28.20 km

Informacje dodatkowe:

Kamień dolomitowy wielkości 50cmx50cm niektore sa mniejsze. Załadunek samochodem z hds typu painer jak do złomu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport na wywrotce.

    Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, należy dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Polska, Siewież

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wanaty

Termin elastyczny