(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 10:22

Zlecę przewóz Renault

(Nr 1461822)
Zlecę przewóz Renault

Marka i model:

Renault

Waga w kg:

1250.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500-2800zł

Dystans: 2852.60 km

Informacje dodatkowe:

Do przetransportowania Renault uszkodzony, elektryczny bez baterii, brak lewego przedniego koła pozostałe koła są jezdne. Długość 4 metry, szerokość 1.7m, wysokość 1.58, waga 1250. Jest załadunek wózkiem widłowym i rozładunek również Budżet 2500-2800zł

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt

Od 30 lis 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nadarzyn

Od 4 gru 2016 do 12 gru 2016