(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 21:05

Zlecę przewóz samochodu osobowego na lawecie

(Nr 1448492)
Zlecę przewóz samochodu osobowego na lawecie

Marka i model:

Toyota

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 2852.60 km

Informacje dodatkowe:

Auto trzeba zabrać z Madrytu najlepiej na lawecie i przetransportować do Warszawy

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jak kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, iż rzeczywista masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt

Od 27 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nadarzyn

Od 30 lis 2016 do 8 gru 2016