(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-23 22:18

Zlecę tranaport auta Chesterfield- Radzyń Podlaski

(Nr 1442772)
Zlecę tranaport auta Chesterfield- Radzyń Podlaski

Marka i model:

Audi a6

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2028.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 09:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-27, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się nierzadko, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Chesterfield, S40 2TW

Od 26 lis 2016 do 31 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Radzyń Podlaski, 21-300

Termin elastyczny