(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2016-11-29 13:46

Zlecę transport 2 paczek Włocławek --> Gdańsk-Osowa

(Nr 1470352)

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

110.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 228.90 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek, 87-800, Dobrzyńska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-299, Seleny

Termin elastyczny