(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 16:53

Zlecę Transport a4

(Nr 1464862)
Zlecę Transport a4

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg:

99999999.99

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 691.30 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę Transport Audi a4 Z Braunschweig 38120 Do Warlubie 86_160

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 17:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-03, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się niekiedy, jak nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Należy pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Braunschweig, 38120

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Warlubie

Termin elastyczny