(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-12-04 20:00

Zlece transport auta ze Szwecji do Polski

(Nr 1496762)
Zlece transport auta ze Szwecji do Polski

Marka i model:

Vw transporter t5

Waga w kg:

2800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1306.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 16:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-08 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Załadunek i rozładunek w gestii zleceniodawcy. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

gabix21
05-12-2016, 16:30
Po 11. Samochody z najazdami
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się najczęściej, jak nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Szwecja, Billdal, 427 50, Kungsporten, 1c

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Niedośpielin, 97-525, Niedośpielin , 69

Termin elastyczny