(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-28 22:22

zlece transport ciągnika rolniczego długość 4.5m

(Nr 2329404)
zlece transport ciągnika rolniczego długość 4.5m

Marka i model:

massey ferguson 6160

Długość [m]:

4.50

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

2.80

Waga w kg (łączna):

5000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Dystans: 1944.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych niejednokrotnie bywa transportem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Duże pojazdy rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa samodzielnie przemieszczać się po drogach, bowiem ich wymiar przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w Europie. Utrudnienie przedstawiać może jeszcze napór osi pojazdów uprawnych, jaki przekracza normy dozwolone dla większej części dróg.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych z reguły korzysta się z naczepy typu jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn rolniczych posiadają należycie przystosowanymi lawetami, jakie podołają przewieźć maszyny rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, gdy maszyna przerasta dozwolone zasady rozmiarem lub ciężarem, wymagane jest zdobycie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu urządzeń uprawnych

    Cena transportu urządzenia rolniczego jest związana od gabarytów, wagi i sprawności maszyny. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym czynnikiem może być jeszcze termin przewozu.

Adres i termin nadania

Châteauroux, 36000, Francja

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Siedlce, 08-101, Polska

Termin elastyczny