(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-08 11:07

Zlecę transport drzwi (1 szt.).

(Nr 1360552)
Zlecę transport drzwi (1 szt.).

Długość [m]:

2,0

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

0,1

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

Do uzgodnienia

Dystans: 465.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-11-2016, 11:52

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości: (2)

horor1
08-11-2016, 11:53
Odbiór w środę i dostawa w czwartek
stolwak
08-11-2016, 12:09
Witam, odpowiada mi ta propozycja.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną szmatką. Później wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Iława, 14-200, KRĘTA , 16

Od 9 lis 2016 do 10 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Piekary Śląskie

Od 9 lis 2016 do 10 lis 2016