(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-25 18:17

zlece transport dwuch małych szafeczek

(Nr 1452792)
zlece transport dwuch małych szafeczek

Długość [m]:

34

Szerokość [m]:

57

Wysokość [m]:

56

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 282.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 18:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-12-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Obsługa profesjonalną firmą kurierską , płatność z góry. Przesyłki ubezpieczone na dowolną kwotę. Nadanie i odbiór w dni robocze. Przesyłki muszą być zapakowane. Nadawca musi posiadać drukarkę , aby wydrukować gotowy list na paczkę.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

170 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 10:00

Opis oferty:

Witam,możliwy odbiór 28.11 wieczorem,ewentualnie 29 rano i dostawa tego samego dnia. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, giby

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny