(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2016-11-28 18:51

zlece transport koparki

(Nr 1465772)
zlece transport koparki

Długość [m]:

10.22

Szerokość [m]:

3.2

Wysokość [m]:

3.15

Waga w kg:

31000.00

Dystans: 436.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 09:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się na przykład:

urządzenia do prac ziemnych (spycharki, zgniatarki),urządzenia do prac szosowych na przykład rozściełacze do asfaltu,pojazdy do prac palowych (wybieraki, młoty kafarowe),pojazdy do odwadniania (wodomiatacze, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,maszyny do robót zbrojarskich,urządzenia do produkcji i transportu masy betonowej (betonownie i środki transportu masy do betonowania),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i samochody ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia posiłkowe (zawiesia, czy różne szalunki),urządzenia do przewozu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń drogowych to przewóz ponad formatowy, co znaczy, że przewoźnik powinien mieć stosowne upoważnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu pojazdów drogowych głównie stosuje się pokaźną przyczepę – tele lub triefbetty.

Koszt transportu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń budowlanych uzależniony jest przede wszystkim od wymiarów, wagi i stanu urządzenia, a ponadto od odcinka pomiędzy strefą załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem wpływającym na cenę jest jego termin transportu. Na przykład, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 28 lis 2016 do 22 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 29 lis 2016 do 26 gru 2016