(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-10-05 19:01

Zlecę transport kruszywa

(Nr 1204252)
Zlecę  transport kruszywa

Waga w kg:

24002500.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 197.50 km

Informacje dodatkowe:

Transport 24-25 ton kruszywa granitu o frakcji 11-32 z kopalni 57-230 Pomianów Górny 47 do 42-693 Potępa ul. Sportowa 7

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-10-2016, 12:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-06 do 2016-10-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, Jesteśmy zainteresowani oprawą transportową Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Gdy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.


            Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.


            Aby znaleźć dobrą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.


            Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 PLN mniej, niż normalna opłata.


Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Kamieniec Ząbkowick, 57-230 , Pomianów Górny , 47

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Potępa, 42-693, Sportowa, 7

Termin elastyczny