(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-01-26 12:47

Zlecę transport krzesła Szczecin-Warszawa

(Nr 252383)

Długość [m]:

0,45

Szerokość [m]:

0,45

Wysokość [m]:

0,86

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 563.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

49 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2015, 13:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-01-27 do 2015-04-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-01-26, 12:47

Opis oferty:

musi być zapakowane

Cena (zawiera VAT): 49 zł

Wiadomości:

70 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-01-2015, 22:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-01-29 do 2015-02-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 70 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin, 70-777

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warsaw, 02-811

Termin elastyczny