(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2014-02-17 12:18

zlecę transport mebli

(Nr 202895)
zlecę transport mebli

Długość [m]:

2,20

Szerokość [m]:

1,0

Wysokość [m]:

0,50

Waga w kg:

200.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 357.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

290 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-02-2014, 12:54

Załadunek możliwy w terminach:

2014-02-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości: (1)

Auto-Klimas
17-02-2014, 13:11
dzis mozemy ladowac, rozladunek jutro

300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-02-2014, 12:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-02-20 do 2014-02-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam zapraszam do skorzystania z naszej oferty przesylka na czas transportu ubezpieczona pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

katering
18-02-2014, 09:27
witam odbior mebli w sobote dostawa poniedzialek wieczorem lub wtorek rano pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Piotrków Kujawski, Polska, 88-230

Termin elastyczny