(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 08:31

Zlecę transport mebli z Klement w Austrii do Kazimierzy Wielkiej

(Nr 1468052)
Zlecę transport mebli z Klement w Austrii do Kazimierzy Wielkiej

Długość [m]:

4,4

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,4

Waga w kg:

1000.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam Zlecę transport mebli z Klement Austria od Brna w kierunku granicy Czeskiej Znojmo do Kazimierzy Wielkiej Polska, woj. świętokrzyskie. Samochód najlepiej plandeka o pow. załadunku 4.4 m x 2.2 m x 2.2 m

Oferty od Przewoźników (0)

1999 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-12-2016, 14:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-08 do 2016-12-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony + pomoc kierowcy, Samochód Fiat DUCATO maxi 4 x 1,9 x 1,8m jeżeli uważają Państwo ze się zmieszczą to zapraszamy. Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 1999 zł

Wiadomości:

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 00:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-07 do 2016-12-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład mokrą gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Australia, Klement

Od 8 gru 2016 do 12 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kazimierza Wielka, 28-500, Kolejowa , 27

Termin elastyczny