(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-02-14 11:33

Zlecę transport okien i drzwi drewnianych 22 sztuki o łącznej wadze ok. 2000 kg do Chambéry i Lyon Francja - O różnych wymiarach. Ładunek/ Towar nie może być przewozony na auto-lawecie. (Nr 2382231)

Długość [m]:

2500

Szerokość [m]:

68

Wysokość [m]:

2500

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Zabezpieczenie dodatkowe pasami na szerokości skrzyni ładunkowej. Ładunek/ Towar nie może być przewozony na auto-lawecie

Opakowanie ładunku:

Ładunek na palecie lub nie

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1647.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których transport zobowiązuje do szczególnej uwagi uważa się przedmioty, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich np. dekoracje, przedmioty szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty zrobione z delikatnych tworzyw. Wśród zwykle przetransportowywanych rzeczy natrafimy na gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego zabezpieczenia transportu jest priorytetowa. Warto zastosować tworzywa zabezpieczające takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa lub papier. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest użyć do osłonięcia mniejszych fragmentów – można je dostać w markecie budowlanym i w portalach internetowych. Tymczasem folia stretch stosowana będzie do zawinięcia całej rzeczy. Do ochronienia paczki można wziąć również koce, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Cena przewozu pakunku o specjalnej ostrożności

    koszt transportu przesyłki, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i wymiarów, jak również od trasy między punktem załadunku i miejscem wyładunku. Na ostateczną cenę może zaważać także konieczność dostarczenia materiałów ochraniających przez firmę przewozową. Przykładowo, za transport lustra na trasie Gliwice – Warta kosztował prawie 250 zł. Natomiast za przewóz zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 PLN. Za transport rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Uszew, Polska

Od 23 mar 2018 do 26 mar 2018

Adres i termin dostawy

Chambéry, 73000, Francja

26 mar 2018