(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2016-11-23 12:57

Zlecę transport orbitreka.

(Nr 1439232)

Długość [m]:

206

Szerokość [m]:

76

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

98.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 662.10 km

Informacje dodatkowe:

Interesuje mnie transport orbitreka z Sopotu do Jasła. Kierowca musiał by pomóc przy załadunku.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2016, 22:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-23 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które zazwyczaj spotykamy w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo przykładowo: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W sporo przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki oraz niełatwo przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy powinien być dobrze zapakowany i osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej jest wykorzystać oryginalne opakowania. Jeśli sprzęt może ulec awarii, należy zastosować do zabezpieczenia takie tworzywa jak: kartony, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozłożyć oraz osłonić wszystkie elementy oddzielnie - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – zadbajmy wobec tego o to, aby niezapełnione przestrzenie w kartonie zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Sprzęt nie powinny przemieszczać się w środku skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego przyczynia się odcinek między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i gabaryty, a także ilość elementów potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Sopot, 81-742 Sopot, P, Króla Jana Kazimierza, 6c

Od 23 lis 2016 do 26 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło, 38-200, Baczyńskiego , 15

Termin elastyczny