(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-30 09:15

Zlecę transport palety z Kielc do Szczecina

(Nr 1474862)

Długość [m]:

132

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

38

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

250 zł

Dystans: 622.50 km

Informacje dodatkowe:

Zlecimy transport oraz dostawę 3 szt. luster ustawionych na płasko na palecie. Odbiór: Kielce dostawa: Szczecin. Pilne.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-12-2016, 14:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-07 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-09, 08:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 09:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich obiektach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, 25-526, Okrzei, 64

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin, 70-341, Bohaterów Warszawy, 101/11

Termin elastyczny