(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zlecę transport palety z kosiarką samojezdną z Warszawa do 11-036 Tomaryny (Nr 4933918)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 209.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 20 sie 2019 do 21 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Tomaryny

23 sie 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz stołów, fontann. Są to zwykle duże narzędzia jak i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować ogólnie rzecz biorąc każdym rodzajem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest upakowany w pudłach, z tego powodu warto go stosownie osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych przedmiotów umieszczonych w aucie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Jeżeli nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. Gdy planujemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, gabaryty sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy jaką chcemy przewieźć. Czym dokładniej przedstawimy naszą przesyłkę tym przewoźnicy z większą dokładnością podadzą cenę transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych zazwyczaj zależy od odległości do pokonania oraz rozmiarów przesyłki. Na ogół po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, wystarczy odczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby zebrać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.