(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-10-07 12:20

zlecę transport piasku

(Nr 1214662)
zlecę transport piasku

Waga w kg:

1828.00

Dystans: 57.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         W momencie kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.

            Żeby dostać najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz wywrotką na terenie kraju to 1600 . Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 PLN taniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Radłów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Wielogłowy, 33-311, wielogłowy, 216

Termin elastyczny