(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 10:49

Zlecę transport prętów stalowych

(Nr 1996553)
Zlecę transport prętów stalowych

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Paczki prętów zbrojeniowych

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 124.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 23:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1450 zł

Wiadomości:

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Less than Truckload (LTL)

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – waga i gabaryty. Należy także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Ważna jest również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być także termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle palety, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Racibórz, Polska

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Grodków, Polska

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017