(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 10:49

Zlecę transport prętów stalowych

(Nr 1996553)
Zlecę transport prętów stalowych

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Paczki prętów zbrojeniowych

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 124.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 23:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1450 zł

Wiadomości:

1490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części płaszczyzny ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania drobny towar, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania dużej powierzchni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotnetego ładunku parametry – waga i gabaryty. Należy również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Ważna bywa również informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną może być również termin zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Racibórz, Polska

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Grodków, Polska

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017