(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 10:49

Zlecę transport prętów stalowych

(Nr 1996553)
Zlecę transport prętów stalowych

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Paczki prętów zbrojeniowych

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 124.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 23:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1450 zł

Wiadomości:

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej powierzchni, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz inne samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Trzeba również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Ważna bywa również informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest również termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Racibórz, Polska

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Grodków, Polska

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017