(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-07-20 13:55

Zlecę transport/przeprowadzka z Międzyrzeca Podlaskiego do Krakowa

(Nr 813382)
Zlecę transport/przeprowadzka z Międzyrzeca Podlaskiego do Krakowa

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

parter

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3, winda

Budżet zlecenia [zł]:

do uzgodnienia

Dystans: 412.20 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Międzyrzec Podlaski, 21-560, Jana Nassuta, 11

25 lip 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, 30-837, Aleksandry, 25

25 lip 2016