(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-07-18 21:42

Zlecę transport przyczepy kempingowej (Nr 1912183)

Zlecę transport przyczepy kempingowej

Długość [m]:

5.39

Szerokość [m]:

2.18

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

2100

Dystans: 1457.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je dobrze zabezpieczyć tak, aby podczas przewozu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pszeniczna, 46-113, Polska

Termin elastyczny