(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2016-09-30 14:26

Zlecę transport quada

(Nr 1176712)
Zlecę transport quada

Długość [m]:

1.5m

Szerokość [m]:

1.0m

Wysokość [m]:

1.2m

Waga w kg (łączna):

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 357.40 km

Transport quada

    Quady to wartościowe pojazdy i z tego powodu powinno się je bardzo ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest rzetelne osłonięcie quada przed zarysowaniem podczas transportu.

    Quady zwykle przewozi się przyczepą, niemniej jednak można również ciężarówką lub większym pojazdem osobowym (transport ostatnim sposobem nie polecamy, gdyż w czasie przewozu można uszkodzić jednocześnie quada oraz auto osobowe).

    W przypadku, gdy przewozimy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą czterech pasów mocujących. Kupując pasy mocujące wypada pamiętać, aby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, albowiem podczas transportu pojawiają się różnego rodzaju wstrząsy, a taka taśma może po prostu się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z trwałego tworzywa, jednak podczas przewozu, powinno się zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szorstkie elementy, ponieważ mogą się uszkodzić i porwać.

    Kiedy przewozimy quad przy pomocy ciężarówki, również należy pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to przy pomocy pasów mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się podczas transportu. Podczas przewozu quada za pomocą innego samochodu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, albowiem podczas jazdy benzyna czy inne substancje mogą się rozlać oraz zanieczyścić auto od środka. Takie okoliczności też zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

    W przypadku, gdy zlecamy przewóz quada przez firmę transportową, należy upewnić się czy ma odpowiedni sprzęt do załadunku i rozładunku.

    Koszt transportu quada zwykle zależny jest od trasy jaką ma do pokonania pojazd. Aby poznać realną cenę transportu quada, możemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Chełmno, 86-200

Od 3 paź 2016 do 6 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, białystok, 15-001

Od 6 paź 2016 do 11 paź 2016