(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 20:49

zlece transport samochodu

(Nr 1473192)

Marka i model:

Peugeot Boxer plandeka

Waga w kg:

17001800.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2124.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-12-2016, 14:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-17

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-10, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4800 zł

Wiadomości:

9890 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 19:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Calaf, 08280

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny