(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-25 18:57

Zlecę transport samochodu osobowego Mercedes Sprinter Maxi z miejscowości Rimmini - Włochy do Kielc - Polska

(Nr 2321168)

Marka i model:

Mercedes Sprinter

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

2222

Dystans: 1392.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport samochodu osobowego Mercedes Sprinter Maxi z miejscowości Rimmini - Włochy do Kielc - Polska Oczywiście jak najtaniej w dowolnym terminie.

Oferty od Przewoźników (0)

2790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 14:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 13:50

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Potrzeba transportu auta pojawia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu samochodu

Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Rimini, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny