(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-25 09:36

Zlece transport skutera

(Nr 1449962)
Zlece transport skutera

Marka i model:

piaggio 50

Waga w kg:

110.00

Dystans: 839.10 km

Informacje dodatkowe:

Prosze o oferty z cena Jest to mały skuter 50-tka

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 08:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-01, 08:00

Opis oferty:

Mogę zabrać dzisiaj późnym wieczorem , ewentualnie jutro tj czwartek do południa, dostawa na czwartek lub piątek, rozmawiam po włosku.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne towary, które wyglądają na względnie ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - chociaż tylko złudnie. Należycie przymocowany motocykl w 100% przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie dwie, bowiem dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Włochy, Bolzano

Od 25 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Włochy, Neapol

Od 25 lis 2016 do 30 lis 2016