(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-11 15:35

Zlece Transport styropianu Kielce PL Nowy Targ PL

(Nr 1957634)
Zlece Transport styropianu  Kielce PL  Nowy Targ  PL

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Granulat styropianowy pakowany w worki Big Bag i inne

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 248.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka zasadniczych rzeczy.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, należy ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Bodzentyn, 26-010, Polska

Od 15 sie 2017 do 22 sie 2017

Adres i termin dostawy

Czarny Dunajec, Polska

22 wrz 2017