(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-11 15:35

Zlece Transport styropianu Kielce PL Nowy Targ PL

(Nr 1957634)
Zlece Transport styropianu  Kielce PL  Nowy Targ  PL

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Granulat styropianowy pakowany w worki Big Bag i inne

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 248.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 68960
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-08-2017, 14:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-16 do 2017-10-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 19:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-11 do 2017-08-20

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości: (2)

Krzysztof F. (Zleceniodawca)
14-08-2017, 08:30
dwa pytanka znalazło by się coś powyżej 100m3 ładowności? cena niższa by mogła byc?
Mariusz P. (Przewoźnik)
16-08-2017, 13:20
nasza cena jest podana i dotyczy wymiarów podanych w ogłoszeniu.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka zasadniczych rzeczy.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, należy ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Bodzentyn, 26-010, Polska

Od 15 sie 2017 do 22 sie 2017

Adres i termin dostawy

Czarny Dunajec, Polska

22 wrz 2017