(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-28 21:33

zlece transport surowca zielarskieko pakowane po 25 kg

(Nr 1466962)
zlece transport surowca zielarskieko  pakowane po 25 kg

Waga w kg:

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki po 25 kg

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 99.20 km

Informacje dodatkowe:

witam potrzebuje transpor 12000 kg ton worki po 25 kg

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 10:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać kilka kluczowych formalności.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należy uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Potrzanowo, 62-085, borowiec , 1

Od 28 lis 2016 do 29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, wałcz, 78-600

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016