(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-08-27 23:55

Zlece transport suszarni do zboża z Belfast i Dublin do 98-400 Wieruszów PL

(Nr 1990529)

Marka i model:

Suszarnia do żboża na kołach

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

3,25

Waga w kg:

6500.00

Budżet zlecenia [zł]:

8000

Dystans: 2282.00 km

Informacje dodatkowe:

mam do przywiezienia maszyny. wymiary: 5,2m długości x 2,45m szerokości x 3,25m wysokości. Waga 3200kg. - Wymiary dla jednej sztuki. mam do przywiezienia 2-3 sztuki w zależności od tego ile się zmieści na auto.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych zazwyczaj bywa przewozem ponad formatowym. Do pojazdów rolniczych wliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione samodzielnie poruszać się po ulicach, bowiem ich wielkość przekracza możliwe gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w Europie. Komplikację przedstawiać może jeszcze napór osi maszyn rolniczych, który przekracza normy możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych z reguły stosuje się naczepy typu semi lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni posiadać odpowiednio przystosowanymi lawetami, jakie mogą przetransportować pojazdy uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli zestaw przerasta możliwe reguły rozmiarem lub ciężarem, wymagane jest dostanie odpowiedniego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu ciągników uprawnych

    Cena przewozu ciągnika rolniczego jest związana od wymiarów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Belfast, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wieruszów, Polska

Termin elastyczny