(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-10-19 10:42

Zlecę transport węgla

(Nr 1274142)
Zlecę transport węgla

Waga w kg:

7500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 240.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-10-2016, 23:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-20 do 2016-10-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Gdy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.


            Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą przetransportować oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.


            Aby dostać dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, należy wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.


            Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 taniej, niż standardowa cena.


Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Zabrze, 41-808, Szybowa, 2

Od 24 paź 2016 do 31 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Milicz, 56-300

Od 24 paź 2016 do 31 paź 2016