(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zlecę transport z Łodzi do Southampton (Nr 270185)

Zlecę transport z Łodzi do Southampton

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 24 kwi 2015 do 29 kwi 2015

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Southampton

Od 25 kwi 2015 do 2 maj 2015


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.